5/5100 % rekomendacjiniezależnie sprawdzone na ProvenExpert

Astro Bites · O tobie

Twoja największa siła

Gdzie kryje się twoja astrologiczna supermoc?

Twoja najmocniejsza planeta, dominujący żywioł, najłatwiejsze aspekty i sposób, by świadomie korzystać ze swojej supermiejętności.

✶ 3 za 2: trzeci Bite gratis
9,90 €5,55 € jako PDF, około 9 stron
z VAT
Za ten zakup zbierasz 5 punktów bonusowych. Jak działają punkty bonusowe
Astro-Weeks −44 %
Utwórz swoje Astro Bite teraz
  • PDF trafi do ciebie w ciągu około 5 godzin od momentu płatności
  • Jedno pytanie, jedna odpowiedź: obliczona na podstawie twojego horoskopu urodzeniowego, napisana słowo po słowie, bez gotowych szablonów.
  • Bezpieczna płatność

Jak wygląda Astro Bite „Największa siła”?

Te strony pochodzą z prawdziwym przykładowym rozdziałem z „Twoja największa siła” (Osoba testowa: Mia). Tylko z swój Dane: jak powstaje twój Przykład. Kliknij, aby powiększyć.

Tak zaczyna się „Twoja największa siła”: punkt wyjścia z horoskopu urodzeniowego (osoba testowa: Mia)
Po jednej stronie na każdą z pięciu wskazówek (przykładowa książka, osoba testowa Mia)
Na zakończenie: to, co możesz z tego zabrać ze sobą

Utwórz swoje Astro Bite teraz

Co oferuje Astro Bite „Największa siła” w skrócie?

Objętość
7 rozdziałów · ok. 9 stron w formacie PDF: podstawy, pięć spostrzeżeń, podsumowanie
Format
PDF, e-mailem i na koncie klienta
Czas dostawy
PDF trafi do ciebie w ciągu około 5 godzin od momentu płatności
Cena
9,90 € 5,55 € · cena zawiera VAT (Astro-Weeks)
Podstawa danych
Data urodzenia i miejsce urodzenia. Godzina urodzenia pozwala precyzyjnie wyznaczyć domy i Ascendent, ale nie jest obowiązkowa.
Prawo odstąpienia od umowy
Spersonalizowane treści cyfrowe są wyłączone z prawa odstąpienia od umowy po rozpoczęciu ich tworzenia (§ 356 ust. 5 BGB). Szczegóły znajdziesz w sekcji Odstąpienie od umowy.

Co zawiera Astro Bite „Największa siła”?

Każde Astro Bite ma tę samą strukturę: 7 rozdziałów, które odpowiadają na jedno pytanie:

  1. Twoja astrologiczna podstawa
  2. Twoja najsilniejsza planeta
  3. Dominujący żywioł w twoim horoskopie
  4. Co przychodzi ci naturalnie
  5. Twój Jowisz: gdzie masz zaufanie
  6. Jak świadomie korzystać ze swojej siły
  7. Co z tego zabrać

Dlaczego taki mały format? Jedno pytanie, jedna odpowiedź

Astro Bites to nie skrócony horoskop, lecz reading z jedną perspektywą: gdzie leży twój astrologiczny temat supermocy? Wszystko, co nie należy do tego pytania, zostaje na zewnątrz. Za to tam, gdzie to ważne, sięga się w głąb.

Podstawą jest twój horoskop urodzeniowy: obliczony z pełną dokładnością, a każde stwierdzenie automatycznie weryfikowane z obliczeniami przed wysyłką.

Wolisz coś bardziej rozbudowanego? To samo pytanie dostępne jest jako Astro Bite Premium: dziesięć rozdziałów na około 32 stronach, jako PDF lub drukowana broszura, od 14,90 €.

Jak powstaje Astro Bite „Największa siła”?

  1. Wprowadź swoje dane
    Data i miejsce urodzenia. Godzina urodzenia pozwala dokładnie wyliczyć domy i Ascendent, ale nie jest wymagana.
  2. Obliczamy i piszemy
    Na podstawie twoich danych powstaje twoja indywidualna książka. Każda informacja merytoryczna jest automatycznie weryfikowana z obliczeniami.
  3. Czytaj i zachowaj
    PDF wysyłany e-mailem i dostępny na koncie klienta, w ciągu około 5 godzin od płatności.

Kim jesteśmy

KosmosGenie to oferta Butterflies IT UG (haftungsbeschränkt) ze Schwerin: o nas · stopka redakcyjna.

Prawdziwi ludzie do kontaktu

Masz pytania przed zamówieniem lub po nim? Napisz do nas, odpowiadamy osobiście, nie automatycznie.

Bezpieczne płatności

PayPal, Visa, Mastercard, American Express, Apple Pay, Google Pay, Klarna, Amazon Pay lub EPS, faktura z wyszczególnionym podatkiem VAT.

FAQ: często zadawane pytania dotyczące tego Astro Bite

Jak „Twoja największa siła” wyznacza najmocniejszą planetę?

Na podstawie obliczeń, nie intuicji: własny znak, egzaltacja, dom kątowy, bliskość Ascendentu lub Medium Coeli, liczba i ciasnota aspektów. To wszystko tworzy ranking, a planeta na jego szczycie to twoja supermoc. Książka wyjaśnia, dlaczego właśnie ona.

Czy Astro Bites „Twoja największa siła” to nie zwykłe schlebianie?

Nie. Każda siła wiąże się z konkretnym położeniem w twoim horoskopie urodzeniowym, a książka pokazuje też, gdzie siła zaczyna działać przeciwko tobie, gdy jej nadużywasz. Jej celem nie jest chwalenie cię, lecz pokazanie, co możesz świadomie wykorzystać.

Co Jowisz ma wspólnego z moją największą siłą?

Jowisz pokazuje, gdzie ufanie i poczucie przestrzeni przychodzą bez wysiłku: to miejsce, w którym wzrost nie jest wyczerpujący. W połączeniu z najłatwiejszymi aspektami twojego horoskopu powstaje z tego twój temat supermocnictwa.

Jakich danych potrzebuję do Astro Bites „Twoja największa siła”?

Data urodzenia i miejsce urodzenia. Godzina urodzenia jest opcjonalna: bez niej interpretacja pozostaje kompletna i jasno wskazuje, czego nie da się obliczyć bez podania godziny. Podanie godziny urodzenia pozwala uwzględnić Ascendent i domy, dzięki czemu książka staje się jeszcze obszerniejsza.

Jak szybko dotrze do mnie Astro Bite „Twoja największa siła”?

Plik PDF znajdziesz w skrzynce e-mail oraz na koncie klienta w ciągu około 5 godzin od zaksięgowania płatności.

Czym różni się „Twoja największa siła” od Horoskopu urodzeniowego?

Astro Bite odpowiada na jedno pytanie na kilku stronach. Księga horoskopu urodzeniowego interpretuje twój temat rozdział po rozdziale jako osobista książka. Link do niej znajdziesz na końcu każdego Astro Bite.

Czy Astro Bites to dobry prezent?

Tak, wystarczy podać dane urodzeniowe osoby obdarowywanej. PDF można przesłać dalej lub wydrukować. Jeśli nie znasz tych danych, możesz podarować bon podarunkowy, a osoba sama wprowadzi swoje dane.

Czy można odstąpić od zakupu Astro Bite „Twoja największa siła”?

Każde Astro Bite powstaje indywidualnie na podstawie twoich danych. Wyraźna zgoda na natychmiastowe rozpoczęcie tworzenia cyfrowej treści oznacza utratę prawa do odstąpienia od umowy (art. 356 ust. 5 niemieckiego kodeksu cywilnego, BGB). Informujemy o tym przed złożeniem zamówienia. Jeśli coś jest nie tak, po prostu się odezwij: zajmiemy się tym.

Utwórz swoje Astro Bite teraz

Utwórz swój Astro Bite

Podaj datę i miejsce urodzenia. Godzina urodzenia jest opcjonalna: bez niej interpretacja jest pełna, a z nią dochodzą Ascendent i domy. Dane wykorzystujemy wyłącznie do obliczeń (polityka prywatności).

  • PDF trafi do ciebie w ciągu około 5 godzin od momentu płatności
  • Bezpieczna płatność przez
    fakturę z VAT.
  • Masz pytania? Napisz do nas przez kontakt, odpiszemy osobiście.
  • Nie znasz dat urodzenia, bo to będzie prezent? Podaruj bon upominkowy. Do realizacji wystarczą prawdziwe dane.

Co dalej po Astro Bite „Największa siła”?

Mocne strony, wyzwania, życiowe zadanie: cały horoskop urodzeniowy, rozdział po rozdziale?

Księga horoskopu urodzeniowego: kompletny horoskop urodzeniowy, dokładnie obliczony i przystępnie zinterpretowany rozdział po rozdziale. Od 12,90 €, w wersji PDF i ePub lub jako drukowana książka.

Odkryj Horoskop urodzeniowy →